Kariéra

V současné době hledáme nové zaměstnance.

Řidič v vnitrostátní autobusové dopravě

Pracovní náplň:

- řidič v vnitrostátní autobusové dopravě
- práce na plný i částečný úvazek
- pohovory: Jablonec

Očekáváme:

- řidičský průkaz sk. D, profesní průkaz, kartu řidiče
- minimálně 5 let praxe v autobusové dopravě nebo min. 10 let praxe v MKD
- platnou zdravotní a profesní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost

Nabízíme:

- zajímavou práci v perspektivní a silné firmě
- adekvátní mzdové ohodnocení
- řadu zaměstnaneckých výhod (dovolená navíc, kaféterie)

Řidič v mezinárodní autobusové dopravě

- řidič v mezinárodní i vnitrostátní autobusové dopravě

Očekáváme:

- alespoň základní znalost Aj nebo Nj
- znalost evropských zemí a předpisů

Nabízíme:

- řadu zaměstnaneckých výhod (dovolená navíc, kaféterie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování)

Životopis zasílejte na adresu info@autodopravahasenkopf.cz

více info na tel.: 601 125 225

Kontaktujte nás

Napište nám

Jméno:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a deset
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

AUTODOPRAVA

Radim Hasenkopf

Skuhrov 52

468 22 Železný Brod

E: info@autodopravahasenkopf.cz

T: +420 601 125 225

Ke stažení

Objednávka zájezdu

Všeobecné podmínky

Zasedací pořádek 49 míst

Zasedací pořádek 25 míst

10 otázek pro výběr dopravce