O nás

 Vezeme Vás do Vašich cílů...

Řekněte kam, zbytek nechte na nás.

 • Plně vybavené zájezdové autobusy s kapacitou 48 – 61 míst
 • Povinná registrace plátce obratové daně v SRN, Rakousku, Polsku, Chorvatsku a Slovinsku
 • Přívěsy na kola, přívěsy na zavazadla
 • Emisní limity min. EURO III a vyšší, možnost vjezdů do měst, která omezují vjezdy starším autobusům
 • Pojištění cestujících co do rozsahu a výše plnění 100 mil Kč.

Kdo je autobusová doprava Hasenkopf...

Jsme firma zabývající se autobusovou dopravou, poskytujeme služby v individuální přepravě osob. Naší snahou je poskytovat kvalitní služby za příznivou cenu pro co nejširší okruh zákazníků. Naše firma klade velký důraz na kontrolu a profesionalitu svých řidičů a smluvních podmínek přepravy a zejména dokonalý stav a čistotu vozidel. Pronájem autobusů s kapacitou 48 až 60 míst od naší společnosti je díky pravidelnému ozónovému čištění vhodný i pro alergiky a osoby trpící astmatem. Všechny naše autobusy disponují mimo jiné bezpečnostními pásy na všech sedadlech, klimatizací, tažným zařízením na připojení vozíku. Přepravu provádíme zahraničními autobusy a to především vozy VDL Bova, MAN, Renault, které se nám dlouhodobě osvědčily při přepravách po celé Evropě doslova cestou necestou. Máme vlastní servisní zázemí a díky tomu našim autokarům zajišťujeme pravidelnou údržbu a kontrolu. Naše autobusy Vám jsou tak přistaveny vždy ve 100% technickém stavu. Nabízíme autobusovou mezinárodní a vnitrostátní dopravu zahraničními autobusy. Zajišťujeme autobusovou dopravu pro firmy, školní kolektivy, soukromé osoby. Pokud nemáme požadovaný autobus na konkrétní termín k dispozici, našim stálým klientům vždy zajistíme příslušný autobus u prověřených a spolehlivých spolupracujících dopravců.

Ať trasa povede regionálními cestami, evropskými dálnicemi, horskými průsmyky či přímořskou silnicí, tak s našimi autobusy vždy:

 • Bezpečně
 • Spolehlivě
 • Komfortně

Naše autobusy

Img_2032

VDL Bova Futura

49 osob + průvodce

EURO IV

2x monitor, lednice, kávovar, WC, TZ, USB, polohovatelné sedačky, GPS, klima, mikrofon

Společnost VDL Bus má více než šedesátiletou tradici ve výrobě dálkových autobusů a její součástí je i značka Bova. Právě pro její autobusy je jméno Futura tradiční a je zástupcem klasických vysokopodlažních zájezdových autobusů pro evropský trh.

MAN Lion's

61 osob + průvodce

EURO V

2x monitor, lednice, kávovar, WC, TZ, 230V, polohovatelné sedačky, GPS, klima, mikrofon

Společnost MAN Trucks & Bus pro své autobusy používá naprosto výstižné označení. Pro dálkovou přepravu jde o typ Lion´s Coach. 

Img_2152

Renault ARES

59 osob +  průvodce + 28 stojících

EURO III

 

2x monitor, lednice, polohovatelné sedačky, GPS, mikrofon

Univerzální dříč, který zastane i práci na delších zájezdech. Nejen mimořádné události, školní akce, ale i zájezdy. Menší rozměry a dobrá obratnost umožňují větší průjezdnost, velká obsaditelnost zase pobere velký kolektiv.

Img_13956

VDL Bova Magiq

48 osob + průvodce

EURO V

2x monitor, lednice, kávovar, WC, TZ, polohovatelné sedačky, GPS, klima, mikrofon

 Luxusní a moderní autobus holandského výrobce pro dálkové zahraniční cesty nabízí nejmodernější úroveň cestování na velmi dlouhé vzdálenosti. Má velkorysý prostor pro zavazadla. Autobus splňuje veškeré emisní normy.

Aktuality

 • Přejeme Vám šťastné prožití Vánočních svátků

  24.12.2023

     Img_6193

  Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024!
  Děkujeme Vám za spolupráci a důvěru, s jakou využíváte naše služby. Věříme, že naše vzájemná spolupráce bude pokračovat i nadále.
  Přejeme Vám šťastné prožití vánočních svátků a hodně úspěchů v novém roce 2024.

 • Nový vzhled stránek

  12.4.2023

  Modernizovali jsme naše internetové stránky. Nyní by mimo jiné mělo být bezproblémové zobrazení na mobilních zařízeních a snažší vyplnění objednávky přepravy.

 • Nová posila vozového parku

  15.3.2023

  Img_6684

  Rozšířili jsme vozový park o zájezdový autobus s kapacitou 61 míst + průvodce. Emisní norma V.  

Napište nám

Kontaktujte nás