Zásady ochrany osobních údajů

 

Co získáváme a jak s tím nakládáme

 • Osobní údaje, jako emailovou adresu, telefon nebo vaše jméno zaznamenáváme jen když nám je poskytnete z vlastní vůle. Například  při odeslání poptávkového formuláře.
 • Získáváme od vás pouze ty údaje, které nezbytně potřebujeme k vyřízení vašich poptávek, objednávek a lepšímu fungování těchto stránek. Všechny osobní údaje zpracováváme v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
 • Dbáme na veškerá technická, organizační a bezpečnostní opatření, abychom vaše osobní údaje chránili proti manipulaci, ztrátě, zničení nebo zásahu nepovolaných osob.
 • Vaše údaje používáme k tomu, abychom mohli řádně vyřídit vaše objednávky a dodat ty nejlepší služby. Na email vám pošleme cenovou nabídku nebo potvrzení rezervace. Na telefonním čísle vás budeme informovat o případném zpoždění autobusu. U poptávkových formulářů vyžadujeme jen ty údaje, které potřebujeme k vytvoření relevantní nabídky, cenové kalkulace a komunikaci s vámi. 
 • Vyplněním vašich osobních údajů v poptávkovém formuláře či kdekoliv jinde na webu www.autodopravahasenkopf.cz souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze firmy: jakožto správce. A souhlasíte s následným zpracováním vašich osobních údajů prostřednictvím zpracovatele pro řádné plnění objednávek dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. 
 • Plně respektujeme důvěrný charakter vašich osobních údajů, které máme zajištěné proti neautorizovanému přístupu a chráněné proti zneužití. Vaše osobní údaje ukládáme v zabezpečené databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

Aktuality

 • Přejeme Vám šťastné prožití Vánočních svátků

  24.12.2023

     Img_6193

  Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024!
  Děkujeme Vám za spolupráci a důvěru, s jakou využíváte naše služby. Věříme, že naše vzájemná spolupráce bude pokračovat i nadále.
  Přejeme Vám šťastné prožití vánočních svátků a hodně úspěchů v novém roce 2024.

 • Nový vzhled stránek

  12.4.2023

  Modernizovali jsme naše internetové stránky. Nyní by mimo jiné mělo být bezproblémové zobrazení na mobilních zařízeních a snažší vyplnění objednávky přepravy.

 • Nová posila vozového parku

  15.3.2023

  Img_6684

  Rozšířili jsme vozový park o zájezdový autobus s kapacitou 61 míst + průvodce. Emisní norma V.  

Napište nám

Kontaktujte nás